Říjen 2009

Částečné pozastevení blogu

27. října 2009 v 16:14 | Verča |  ♥Moje věci♥
Ahojky, pozastavuju blog ae jen částečně, články jsem budu nadále přidávat ae v delších intervalech. A důvod? Ten je prostý. Zakládám new blog a proto na něj potřebuju více času. Později bude i ten design A ještě jedno oznámení: Ode dneška na tento blog nebudu přidávat materiály o Miley (Hannah). Vše bude na new blogu. Jeho adresu sem dám později. Tak papapa

Miley Cyrus v SATC 2!

25. října 2009 v 19:05 | Verča |  ♥Miley Cyrus♥
Tak jsem objevila fotografie, které oficiálně potvrzují účast Miley ve filmu Sex ve městě 2. Podle některých informací by zde Miley měla hrát sama sebe. Tak uvidíme.

Miley Cyrus - Bottom Of the Ocean - Překlad

24. října 2009 v 14:28 | Verča |  ♥Miley Cyrus♥
Ahojky...dneska jsem našla krásný videjko k písničce Bottom Of the Ocean s českým překladem od Miley. Moc se mi líbí, protože tu písničku zbožňuju.


New MileyWorld Message - Delete Twitter

11. října 2009 v 17:18 | Verča |  ♥Miley Cyrus♥

Pro mé nejdražší fanoušky,

Vy všichni, co jste mému srdci nejblíže & rozvíjíté mého ducha když slyším, že někteří z vás se cítí opomíjeni, protože jsem smazala můj Twitter. Byl to skvělý způsob, jak zůstat ve spojení s vámi & opravdu jsem si připadala v té době, že jsme se stali přáteli. Twitter je krásná věc, pokud je použita pro správné důvody. Mám rád svou práci natolik, že je těžké uvěřit, že někdy se považuje za práci. Ale nakonec to je ještě byznys a já potřebuji nějaký "normální" život. Já si často stěžuji na ty nejbližší, že nemám velkou část soukromého života ale i část, která je mou vinou. Jak může kňourání v mém životě být veřejné, pokud neukážu světu co dělám? Některé věci v životě je třeba říct, a ne pouze na některých stránkách drbů. Už nikdy nechci aby si nějaký z fanoušků cítil, že ho nemám ráda, ale aby sdílel stejnou lásku a úctu ke mě, musím mít prostor pro růst jako osoba a dělat chyby. Musím mít možnost žít a učit se v soukromí. Už nikdy nechci přestat se zábavou, že je to můj život, moje láska, a moje vášeň, ale nemohu aby můj osobní život se stal ostatním zábavou.

Twitter není jediná věc, ze kterém jsem odešla.Toto není útok proti konkrétní stránce,já si myslím, že děti na celém světě by mohli mít trochu problém s Kyber-šikanou.Můj problém s internetem, je ten že dává negativity k dispozici. Umožňuje lidem, aby anonymně ublížili ostatním bez jakých koliv následků. To však není v reálném světě.Nejen to, ale když tím strávili více času, těšili se, co děláme kromě tweetu, rádi by byli v našem životě více.Mám velmi málo volného času, a momenty kdy jsem měla trávit se svou rodinou a přáteli miluju, miluju každou minutu jejich společnosti.

Nyní ovšem pověsti, které již byly zahájeny, že Liam je důvod, že jsem smazala můj Twitter. Doufám, že moji pravý fanoušci vědí, jak hloupé to je. Musím se zmínit, že mu někdo udělal falešný Twitter s jeho jménem a oba jsme si povídali o tom jak je to směšné. Liam je báječný přítel, a nesnažil se vymazat mé stránky, jen mi pomohl si uvědomit, kolik času jsem ztrácela na těchto stránkách.

Opravdu doufám,že všichni víte, jak mi to pomohlo a jak moc se mi skutečně záleží na každém z vás. Budu se držet v kontaktu prostřednictvím Mileyworld a MileyCyrus.com jako já před Twitterem. Všechny vás miluju.

S požehnáním
Miley Cyrus