VANESSA O ZACOVI: "JE PROSTĚ ÚŽASNÝ!"

3. července 2010 v 11:53 | Verča |  ♥Nessa a Zac♥
Spousta hereckých párů se po čase rozpadne, ale naštěstí se mezi nimi najdou i výjimky...
Jednou z nich jsou Vanessa Hudgens a Zac Efron, kteří jsou spolu už od natáčení hitu High School Musicall z roku 2006. Bez žádného většího skandálu a stále tak zamilovaní, jako na začátku. Alespoň to vyplývá z nedávného rozhovoru, kde Van na adresu Zaca superlativy fakt nešetřila.
"Zac je teď mnohem víc sexy, než když jsme se poznali. To měl velkou mezeru mezi zuby a ani nebyl tak mužný, ale hned od první chvíle bylo jasné, že se k sobě hodíme. Byli jsme prostě na stejné vlně. A viděli to i lidé okolo nás, kteří, ještě než jsme se dali dohromady, tvrdili, že bysme byli dokonalý pár."

Jak Vanessa dodala, jejich vztah možná vydržel tak dlouho i proto, že se Zacem nežijí v jednom domě, ale každý z nich má svůj. "Zatím na tom nic měnit nebudeme, oběma nám to tak vyhovuje a možná i proto jsme si navzájem vzácnější a klape nám to".

Během rozhovoru "zabrousila" i na téma kariéra, kterou nastartovala sérií HSM. Přiznala, že do budoucna by si přála dostat nějakou vážnější roli a vypadá to, že je splnění jejího snu na dobré cestě.
V současné době totiž dokončuje film Sucker Punch, kde si zahraje prostitutku Blondie. Je jasné, že Van bude muset odhalit víc, než kdy jindy a právě s tím má největší problém. "Dost mě zasáhlo, když se v roce 2007 objevily na internetu moje soukromé fotky, na kterých jsem nahá a dodnes se cítím trapně. Ale zároveň mě to posílilo a s odhalenými scénami nebudu mít, doufám, problém." To uvidíme v roce 2011, kdy půjde film do kin...

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama